Pokazy

Pokazy i przedstawienia

Proponujemy w pełni profesjonalne pokazy żonglersko-ekwilibrystyczne, fireshow oraz przedstawienia cyrkowe.

Mamy za sobą setki pokazów podczas eventów zarówno dla klientów indywidualnych, firm lub instytucji. Na życzenie klientów tworzymy pełne programy sceniczne połączone z propozycją animacji i warsztatów.


Fireshow – taniec i żonglerka ogniem.

Pokazy ogniowe w naszym wykonaniu charakteryzują się dużą dynamiką. Cały pokaz składa się z partii układów opracowanych do odpowiednio dobranych utworów muzycznych. Każdy układ różni się od siebie swoją specyfiką, tak aby zaskoczyć widza w każdym momencie show. Uwaga! Nasze sprzęty latają w powietrzu! Jako nieliczni spośród grup robiących pokazy ogniowe prezentujemy żonglerkę w duecie płonącymi maczugami oraz kijami. Cały pokaz jest utrzymany w kilmacie zabawnym, kabaretowym.

Pokazy żonglerskie

Wyjątkowe pokazy żonglerskie to nasza specjalność. Pokaz może być wykonany jako damsko-męski układ prezentujący pokaz żonglerki maczugami lub w formie trzy osobowej. Choreografia zwiera elementy żonglerki tradycyjnej, partnerskiej (spektakularne przerzuty, „kradzież” maczug partnerowi), manipulacje sprzętem. Pokazy mogą być wykonane zarówno na scenie podczas dużych imprez jak i na małych eventach, wśród publiczności, która się nie spodziewa pokazu.

[visual_portfolio id="130"]

Check out our work

Take a peek inside our Wonderworld

MQR Bikes

Commercial photography

Poetry moves

Arty projects

Wild rose

botanical photography

Mayo building

architecture photography

Cyrk na walizkach