O nas

Działamy na rynku artystyczno-animacyjnym od 15 lat. Doświadczenie budowaliśmy w oparciu zarówno o sztukę ulicy, teatr, edukację cyrkową oraz pedagogikę cyrku i animację czasu wolnego. Naszym atutem są przedstawienia familijne, adresowane zarówno do młodszej jak i starszej publiczności. Sztuka cyrkowa połączona z elementami teatralnymi i zabawą z widzami – to stałe elementy naszych występów. 

Oprócz przedstawień prowadzimy także warsztaty cyrkowe oraz otwarte animacje, pokazy baniek mydlanych, bywamy oprawą produkcji telewizyjnych, a nasze umiejętności wykorzystane były także w reklamach czy teledyskach. 

Nasze atrakcje odpowiednie są zarówno na imprezy prywatne (urodziny, rocznice, ważne wydarzenia rodzinne) jak i większe wydarzenia plenerowe, a przedstawienia takie, jak „Cyrk na walizkach” czy „Żonglerka na wesoło” mogą z powodzeniem być wystawiane na scenach teatrów czy placówek kultury.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy oraz odwiedzenia naszego działu „Oferta”

 

BAS PAWEŁCZAK

 
Żongler samouk i monocyklista, z wykształcenia informatyk. Autor poradnika dla monocyklisty. Pomysłodawca i twórca portalu społeczności sztuk zręcznościowych kuglarstwo.pl oraz strony dla trenerów pedagogikacyrku.pl. Trener żonglerki. Od 14 lat gromadzi wiedzę z zakresu pedagogiki cyrku oraz eksperymentuje z nowymi formami edukacji z zastosowaniem technik zręcznościowych.
 

AGNIESZKA BIŃCZYCKA

 
Dyplomowana aktorka cyrkowa (dyplom w 2009 roku z gimnastyki powietrznej), mgr filozofii, absolwentka pedagogiki.
Miłośniczka i reprezentantka nurtu „nowego cyrku”. Wraz z Antkiem Ambroziewiczem – partnerem w Szkole Cyrkowej – stworzyła jedyny tego typu groteskowy duet powietrzny. Ich numer gościł na kilku offowych festiwalach (Festiwal Żonglerski w Ostródzie, Festiwal Sztukmistrzów w Lublinie oraz III Środkowoeuropejskie Spotkania Teatralno-Cyrkowe w Srebrnej Górze). Wraz z grupą od lat pracuje jako artystka i animatorka na różnego typu imprezach w kraju i za granicą. 
 

PIOTR WOŹNIAK

 
Pedagog, animator, żongler z dużym talentem komicznym i aktorskim. Kwalifikacje w zakresie pedagogiki cyrku rozwijał w Niemieckim Ośrodku Szkoleniowym Drubberholz i Kazimierzu Dolnym podczas warsztatów ”Uczestnictwo dzieci i młodzieży w demokratycznym sposobie decydowania na przykładzie pedagogiki cyrku” organizowanych przez Centrum Szkoleniowe KLANZA.
Oprócz cyrku, pracuje w jednym z warszawskich domów kultury jako animator imprez dziecięcych, spektakli teatralnych i muzycznych, warsztatów tematycznych.